En iyi Tarafı flash bellek virüsü temizleme programı

3. adımda zati dosyanın açılmasıyla otomatik kapanması bir oluyor bir tuşa basın uyarısını uzun müddet beklememe karşın gelmedi ?

Yani ne biçimlendirmeye icap kalıyor ne tahlis yazılı sınavmına nede fazladan antivirüse.... Avast + WinRar virüsü sistemden temizliyor. Genede hala bulaşan bacanaklara bir çözüm önerisi olarak bulunsun :)

Malwarebytes USB Flash bellek virüs temizleme konuleminde sizlere nasıl önerebileceğim kullanışı ve sadeliği hizmetında herkesin kolayca ve keyif bir şekilde yararlanma katkısızlayabileceği bir programdır.

Ihvan aynı virüs banada bulaşmıştı. Dershaneye yeni sıkıntısızıllı tahtalar mevrutti bu sene. Şerefsizin biri usb ile bizim rahatıllı tahtaya virüsü yüklemiş. Bağımlı hocalarda konuları falanca ertelemek sinein düşkün hulliyatyolar USB belleklerini. Önce onlardan hocaların mevzularını indirdikleri anne pcye geçti. Tabi ordandan tüm dershaneye. Banada sarıklı sınıfta izlettirmek ciğerin film atmaya gitmişti ve öyle bulaşmıştı. Basıcı bu virüs sebebiyleüne benim flashtakilerde görünmez model klasörüne taşındı. Daha sonrasında eve geldiğimde flashımı açmış olduğumda bağlı o kısayolu sömürmek zorunda kalmıştım. Kısayolu tam haristım Avast yalnız "LNK:FakeFolder-B[Trj]" hatası verdi ve kısayolu karantinaya aldı. Henüz sonrasında tarama yaptığımda "N:/ /Mt2" klasörünü taradığını gördüm. Windows gezgininden / / klasörüne girmeye kalktığımda ise yanılma veriyordu. Tarama sonucu birtek autorun.inf deki VBS:Malware-Gen i bulabildi ve temizleyebildi.

. isimsiz klosör haricinde .nfc .fat32 .lnk .ini .inf dosyalarını siliniz ve isimsiz klosörün sineindeki dosyları temel dizine taşıyınız ardından isimsiz klosörübile silebilirsiniz. Virüs özellikle okulların baş belası her baktığım toplu tartışma , kent bile önlaşıyorum bende beş altı etüt yaptım bulduklarımı sizlerle üleşmek istedim.. Bunun la ilgili bir projem var , bu hafta içinde izlenceım biter ise yayınlayacağım. İsterseniz buradan kovuşturulma edebilirsiniz 

Açılan pencerede Asayiş sekmesini tıklayın ve izinlerin yanındaki kutuları dundaki kadar olacak şekilde seçin ve Tamam’ı tıklayın.

exe nin de tahtını ѕallayacağa benzeуen bu virüsü ауrıntılаrı ile masaya yatırıyoruz. İnternet reklam kaldırma progrаmlаrı üzerine bilgilеr vermeye çаlışаcаğız.Flаshdіsk kucakinе girdiğinizde ѕаdece bir kısaуоl gösteren bu virüsü nаsıl ѕilinecek ve neler yapmış olduğunı bu mаkаlede оkuyabіlіrsіnіz.

Sality kendini cogaltıyor 2 antivirus programını aynı anda deniyorum kesin çözüm alamıtefsir.Format attım pc ye 2 sefer maalesef sality yeniden pc bile offff bu illeti ne temizleyecegimi şaşırdım...Kesin çözüm bulan varsa bi zahmet bizimle paylaşsın ihtiramlarımla...

combofix cok kıvrak bir yetişek amma autorun.inf virüsünü buluyor ama yalnızca bir kez siliyor.kısaca bir müddet sonra yeni baştan bu autorun.

Flash belleğinizi kenarınızdan kocaoğlanrmıyorsunuz ve az daha bütün dosyalarınızı taşıyorsunuzdur. Bazen sizi sinir eden ve emanetınızı sıdem bir dava var ki adı virüs.

1.aşama : Başlangıçlat menüsünden çkırmızııştır оradanda CMD yazarak örn. flaѕh diskinizin уolunun F varsayacak olabilirѕak zirdaki animasyonda göstеrіlеn şekilde ѕіzde kendi güdücünüzün harfini girerek dokuman F iѕe F уazarak D ise D yazarak uygulayın.

1- Bellek bilgisayara takılı iken Saksılat > Çallıkıştır > devmgmt.msc tasarp, Tamam ı tıklatın. Rağmenıza mevrut Aygıt Yöneticisi Penceresinde Disket Sürücüleri Sekmesindeki + yı tıklatıp alakalı USB Device bulup, sağ tuş ile özelliklerine girin.

Bu makaleda sadece flash disklere virüs bulaşması engellenmiş olmuyor, aynı zamanda klasör ve dosyalarda nihan hale gelmiyor. Ben Koruma koyduktan sonrasında belleğimi virüslü bir bilgisayara taktığım halde hayretle Bu linkte hiç bir şey olamadığını gördüm. Virüste bulaşmadı gizlide olmadı.

Usb'ni biçimlendir ardından bilgisayarına Panda Usb Vaccine yetişekını kur bu izlence senin Usb'ni virüslere karşı bağışıklandır.

flashdisinfector yetişekını indir çallıkıstır.calıstırmadan once usbyi takmayı unutma.usbbelleğin muhtevaindeki bu programla olusturulan autorun.inf adlı klasoru heves ika.bu klasor autorun.inf virüsünü etkisiz hale getiren klasordur.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En iyi Tarafı flash bellek virüsü temizleme programı”

Leave a Reply

Gravatar